VÝSLEDKY


MINI CUP - ČAFC Praha - 25.5.2019

SK Benešov modrý: Pavel Bouška, Lukáš Filip, Daniel Hocek, Karel Chlistovský, Lukáš Nerad, Ondřej Remek, Vojtěch Rybka, Radek Skála

SK Benešov žlutý: Arin Abdi, Milan Heřmánek, Karolína Hrbková, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Lukáš Klápa, Daniel Plachý, Miloslav Žilinský

Hrálo se na dvě skupiny, po 6 mužstvech.
SK Benešov modrý - vybojovali ve skupině skvělé 3 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali ve skupině 6 místo.


Turnaj FK Meteor Praha - 18.5.2019

SK Benešov: Tobias Hebík, Milan Heřmánek, Matyáš Huptys, Lukáš Klápa, Adam Král, Vojtěch Rybka 

V turnaji bylo celkem 8 mužstev.
SK Benešov vybojoval v turnaji skvělé 2 místo.


MINI CUP - 11.5.2019 - ČAFC Praha 

SK Benešov modrý: Pavel Bouška, Jonáš Brabec, Lukáš Filip, Tobias Hebík, Lukáš Nerad, Vojtěch Rybka, Radek Skála

SK Benešov žlutý: Karolína Hrbková, Daniel Hocek, Matyáš Huptys, Lukáš Klápa, Ondřej Remek, Filip Šindler, Jakub Šindler

Hrálo se na dvě skupiny, po 6 mužstvech.
SK Benešov modrý - vybojovali ve skupině 6 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali ve skupině 4 místo.


Turnaj FK Meteor Praha - 4.5.2019

SK Benešov: Lukáš Filip, Daniel Hocek, Lukáš Nerad, Radek Skála, Šindler Filip, Šindler Jakub

V turnaji bylo celkem 8 mužstev.
SK Benešov vybojoval v turnaji skvělé 1 místo. 


Přátelské zápasy: SK Benešov 2011 a Úročnice - 4.5.2019

SK Benešov: Arin Abdi, Pavel Bouška, Milan Heřmánek, Zdeněk Hňup, Chlistovský Mirek, Chlistovský Karel, Tomáš Voříšek

Každý tým sehrál 4 zápasy (1 zápas 20 minut).


Turnaj FK Meteor Praha - 27.4.2019

SK Benešov: Arin Abdi, Pavel Bouška, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Tomáš Voříšek, Viktor Poláček

V turnaji bylo celkem 8 mužstev.
SK Benešov vybojovali v turnaji skvělé 2 místo. 


MINI CUP 27.4.2019 - ČAFC Praha

SK Benešov modrý: Lukáš Filip, Tobias Hebík, Karel Chlistovský, Lukáš Klápa, Adam Král, Vojtěch Rybka, Šindler Filip

SK Benešov žlutý: Milan Heřmánek, Karolína Hrbková, Daniel Hocek, Mirek Chlistovský, Radek Skála, Šindler Jakub

Hrálo se na dvě skupiny, po 6 mužstvech.
SK Benešov modrý - vybojovali ve skupině 6 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali ve skupině skvělé 3 místo. Nejlepším střelcem skupiny byl vyhlášen náš Milan Heřmánek.


Turnaj Všeradice - 7.4.2019

SK Benešov: Lukáš Filip, Milan Heřmánek, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Vojtěch Rybka, Radek Skála

Hrálo se na dvě skupiny, po 6 mužstvech - v turnaji se nehrálo na umístění.
SK Benešov: vyhráli všechny zápasy. Předvedli nádherný fotbal.


MINI CUP - ČAFC Praha - 6.4.2019

SK Benešov modrý: Pavel Bouška, Daniel Hocek, Matyáš Huptys, Lukáš Nerad, Vojtěch Rybka, Filip Šindler, Tomáš Voříšek

SK Benešov žlutý: Lukáš Filip, Tobias Hebík, Karel Chlistovský, Adam Král, Daniel Plachý, Radek Skála, Jakub Šindler, Miloslav Žilinský

Hrálo se na dvě skupiny, po 6 mužstvech.
SK Benešov modrý - vybojovali ve skupině 4 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali ve skupině 5 místo.


Turnaj Koloděje - 23.3.2019  

SK Benešov (A) modrý: Arin Abdi, Jonáš Brabec, Daniel Hocek, Karel Chlistovský, Adam Král, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Filip Šindler, Miloslav Žilinský

SK Benešov (B) žlutý: Lukáš Filip, Tobias Hebík, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Lukáš Klápa, Vojtěch Rybka, Radek Skála, Jakub Šindler, Tomáš Voříšek

V turnaji bylo 5 mužstev, kdy se hrálo systémem každý s každým.
SK Benešov (A) modrý - vybojovali skvělé 3 místo, (2 výhry, 2 prohry).
SK Benešov (B) žlutý - vybojovali 5 místo, (4 prohry).


Turnaj Koloděje - 16.3.2019


SK Benešov (A) modrý: Matyáš Huptys, Lukáš Klápa, Daniel Plachý, Vojtěch Rybka, Filip Šindler, Viktor Poláček, Miloslav Žilinský

SK Benešov (B) žlutý: Lukáš Filip, Tobias Hebík, Milan Heřmánek, Daniel Hocek, Radek Skála, Jakub Šindler, Kryštof Honzík

V turnaji bylo celkem 9 mužstev, kdy se hrálo systémem každý s každým.
SK Benešov (A) modrý- vybojovali 6 místo, (3 výhry, 2 remízy, 3 prohry).
SK Benešov (B) žlutý - vybojovali skvělé 1 místo, (6 výher, 1 remíza, 1 prohra).


Turnaj Říčany - 10.3.2019

SK Benešov žlutý: Lukáš Filip, Karolína Hrbková, Karel Chlistovský, Adam Král, Vojtěch Rybka, Radek Skála, Filip Šindler

SK Benešov modrá: Pavel Bouška, Jonáš Brabec, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Lukáš Klápa, Lukáš Nerad, Tomáš Voříšek

V turnaji bylo celkem 8 mužstev.
SK Benešov žlutý - vybojovali 5 místo, (3 výhry, 1 remíza, 1 prohra).
SK Benešov modrý - vybojovali 4 místo, (2 výhry, 1 remíza, 2 prohry).


Přátelské zápasy s SK Benešov 2011 - 8.3.2019

SK Benešov: Pavel Bouška, Milan Heřmánek, Daniel Hocek, Matyáš Huptys, Adam Král, Daniel Plachý, Vojtěch Rybka, Jakub Šindler, Tomáš Voříšek

Odehrály se 3 přátelské zápasy (3x20 min). 


Přátelské zápasy s Bohemians Praha 1905- 2.3.2019

SK Benešov žlutý:  Zdeněk Hňup, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Karel Chlistovský, Lukáš Klápa, Lukáš Nerad, Ondřej Remek, Adam Tůma

SK Benešov modrý: Tobias Hebík, Daniel Hocek, Daniel Plachý, Vojtěch Rybka, Radek Skála, Filip Šindler, Jakub Šindler, Kryštof Honzík, Miloslav Žilinský

Oba naše týmy odehrály 4 přátelské zápasy (4x15 min.).


Přátelské zápasy s SK Benešov 2011 - 15.2.2019

SK Benešov - Lukáš Filip, Daniel Hocek, Matyáš Huptys, Lukáš Klápa, Daniel Plachý, Vojtěch Rybka, Radek Skála, Filip Šindler, Jakub Šindler

Odehrály se 3 přátelské zápasy (3x20 min). 


Turnaj Koloděje - 10.2.2019

SK Benešov - Arin Abdi, Lukáš Filip, Daniel Hocek, Mirek Chlistovský, Karel Chlistovský, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Vojtěch Rybka, Radek Skála

V turnaji bylo celkem 6 mužstev (hrálo systémem každý s každým).
SK Benešov - vybojovali v turnaji skvělé 2 místo. 


Turnaj Říčany - 9.2.2019

SK Benešov - Pavel Bouška, Jonáš Brabec, Matyáš Huptys, Vojtěch Rybka, Radek Skála, Filip Šindler, Jakub Šindler, Tomáš Voříšek

V turnaji bylo celkem 8 mužstev.
SK Benešov - vybojovali 7 místo.


Turnaj Říčany - 20.1.2019

SK Benešov - Pavel  Bouška, Lukáš Filip, Mirek Chlistovský, Karel Chlistovský, Daniel Plachý, Radek Skála, Tomáš Voříšek

V turnaji bylo celkem 8 mužstev.
SK Benešov - vybojovali v turnaji skvělé 2 místo. Ve finále se Slovanem Bohnice prohráli 1:0.


Turnaj Říčany - 13.1.2019

SK Benešov - Tobias Hebík, Daniel Hocek, Matyáš Huptys, Lukáš Klápa, Adam Král, Vojtěch Rybka, Radek Skála

V turnaji bylo celkem 8 mužstev.
SK Benešov - vybojovali v turnaji skvělé 2 místo. Ve finále s Kamenným Přívozem prohráli na penalty. 


Přátelské zápasy s AFK Slavoj Podolí Praha - 12.1.2019

SK Benešov - Pavel Bouška, Jonáš Brabec, Lukáš Filip, Tobias Hebík, Daniel Hocek, Matyáš Huptys, Lukáš Klápa, Lukáš Nerad, Ondřej Remek, Vojtěch Rybka, Radek Skála, Filip Šindler, Jakub Šindler, Viktor Poláček, Miloslav Žilinský

AFK Slavoj Podolí Praha mělo 4 týmy, SK Benešov mělo 3 týmy.  Hrálo se různě dle nalosování. 


Přátelský zápas s AC Sparta Praha - 9.12.2018

SK Benešov - Lukáš Filip, Tobias Hebík,  Milan Heřmánek, Zdeněk Hňup, Daniel Hocek, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Karel Chlistovský, Lukáš Klápa, Adam Král, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Vojtěch Rybka, Radek Skála, Tomáš Voříšek

AC Sparta Praha i SK Benešov měli dva týmy, kdy v průběhu se různě měnila sestava jednotlivých týmů. V rámci přátelských zápasů ze odehrály 4 utkání.


Turnaj Říčany - 18.11.2018

SK Benešov - Tobias Hebík, Milan Heřmánek, Karel Chlistovský, Mirek Chlistovský, Lukáš Nerad, Vojtěch Rybka, Radek Skála

SK Benešov - vybojovali v turnaji skvělé 2 místo.


Turnaj Horní Měcholupy - 18.11.2018

SK Benešov - Arin Abdi, Zdeněk Hňup, Lukáš Klápa, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Tomáš Voříšek

V turnaji se nevyhlašovalo jednotlivé pořadí.
SK Benešov - vybojovali skvělé 4 výhry a 1 prohru.


Průběžná tabulka celkových výsledků MINI CUP

SK Benešov modrý - aktuálně na skvělém 2 místě.
SK Benešov žlutý - aktuálně na skvělém 4 místě. 


Turnaj S-centrum Benešov - 10.11.2018

SK Benešov modrý - Tobias Hebík, Zdeněk Hňup, Daniel Hocek, Karel Chlistovský, Lukáš Klápa, Daniel Plachý, Jakub Šindler, Tomáš Voříšek
SK Benešov žlutý- Pavel Bouška, Jonáš Brabec, Lukáš Filip, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Ondřej Remek, Vojtěch Rybka, Radek Skála, Filip Šindler

V jedné skupině bylo 6 mužstev.
SK Benešov modrý - vybojovali skvělé 2 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali 5 místo.


MINI CUP 3.11.2018 - ČAFC Praha

SK Benešov modrý - Zdeněk Hňup, Matyáš Huptys, Karel  Chlistovský, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Tomáš Voříšek, Jan Žaba
SK Benešov žlutý - Lukáš Filip, Tobias Hebík,  Milan Heřmánek, Daniel Hocek, Karel Chlistovský, Mirek Chlistovský, Radek Skála
SK Benešov 3 - Jonáš Brabec, Karolína Hrbková, Antonín Kladiva, Lukáš Klápa, Adam Král, Lukáš Nerad,  Filip Šindler, Jakub Šindler

Ve skupině bylo vždy 6 mužstev.
SK Benešov modrý - vybojovali ve skupině  skvělé 2 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali ve skupině skvělé 1 místo.
SK Benešov 3 -vybojovali ve skupině 5 místo s tím, že měli stejně bodů jako mužstva na 3 a 4 místě, ale měli horší skóre. 
Čekáme na oficiální výsledkovou tabulku.  


Turnaj Neratovice 27.10.2018 

SK Benešov 1 modrý - Tobias Hebík, Matyáš Huptys, Karel Chlistovský, Mirek Chlistovský, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Tomáš Voříšek          

SK Benešov 2 žlutý - Lukáš Filip, Milan Heřmánek, Zdeněk Hňup, Daniel Hocek, Lukáš Klápa,  Vojtěch Rybka, Radek Skála

Turnaj byl velmi kvalitně obsazen 10 týmy.

SK Benešov 1 modrý - vybojovali v turnaji 6 místo.
SK Benešov 2 žlutý - vybojovali v turnaji 5 místo.        



Mini CUP 14.10.2018 - ČAFR Praha

SK Benešov modrý - Jonáš Brabec, Zdeněk Hňup, Karel Chlistovský, Lukáš Klápa, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Tomáš Voříšek
SK Benešov žlutý -Tobias Hebík, Daniel Hocek, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Antonín Kladiva, Radek Skála, Jan Žaba  

SK Benešov modrý - vybojovali ve skupině 2 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali ve skupině 2 místo. 


Mini Republika 13.10.2018 - České Budějovice

SK Benešov - Arin Abdi, Daniel Hocek, Matyáš Huptys, Karel Chlistovský, Mirek Chlistovský, Daniel Plachý, Vojtěch Rybka, Radek Skála

Vybojovali na turnaji skvělé 2 místo.
Čekáme na oficiální výsledkovou tabulku. 


Mini CUP 6.10.2018 - ČAFR Praha

SK Benešov modrý - Arin Abdi, Pavel Bouška, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Lukáš Klápa, Daniel Plachý, Jakub Šindler
SK Benešov žlutý - Lukáš Filip, Milan Heřmánek, Daniel Hocek, Karel Chlistovský, Vojtěch Rybka, Radek Skála, Filip Šindler

SK Benešov modrý - vybojovali ve skupině 2 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali ve skupině 5 místo.


Mini CUP 23.9.2018 - Koloděje 

SK Benešov modrý - Arin Abdi, Zdeněk Hňup, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Lukáš Nerad, Daniel Plachý, Tomáš Voříšek 

SK Benešov žlutý - Jonáš Brabec, Lukáš Filip, Milan Heřmánek, Daniel Hocek, Karel Chlistovský, Vojtěch Rybka, Radek Skála

SK Benešov modrý - vybojovali 2 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali 3 místo.