VÝSLEDKY


Přátelský zápas s AC Sparta Praha - 9.12.2018

SK Benešov - Lukáš Filip, Tobias Hebík,  Milan Heřmánek, Zdeněk Hňup, Daniel Hocek, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Karel Chlistovský, Lukáš Klápa, Adam Král, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Vojtěch Rybka, Radek Skála, Tomáš Voříšek

AC Sparta Praha i SK Benešov měli dva týmy, kdy v průběhu se různě měnila sestava jednotlivých týmů. V rámci přátelských zápasů ze odehrály 4 utkání.


Turnaj Říčany - 18.11.2018

SK Benešov - Tobias Hebík, Milan Heřmánek, Karel Chlistovský, Mirek Chlistovský, Lukáš Nerad, Vojtěch Rybka, Radek Skála

SK Benešov - vybojovali v turnaji skvělé 2 místo.


Turnaj Horní Měcholupy - 18.11.2018

SK Benešov - Arin Abdi, Zdeněk Hňup, Lukáš Klápa, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Tomáš Voříšek

V turnaji se nevyhlašovalo jednotlivé pořadí.
SK Benešov - vybojovali skvělé 4 výhry a 1 prohru.


Průběžná tabulka celkových výsledků MINI CUP

SK Benešov modrý - aktuálně na skvělém 2 místě.
SK Benešov žlutý - aktuálně na skvělém 4 místě. 


Turnaj S-centrum Benešov - 10.11.2018

SK Benešov modrý - Tobias Hebík, Zdeněk Hňup, Daniel Hocek, Karel Chlistovský, Lukáš Klápa, Daniel Plachý, Jakub Šindler, Tomáš Voříšek
SK Benešov žlutý- Pavel Bouška, Jonáš Brabec, Lukáš Filip, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Ondřej Remek, Vojtěch Rybka, Radek Skála, Filip Šindler

V jedné skupině bylo 6 mužstev.
SK Benešov modrý - vybojovali skvělé 2 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali 5 místo.


MINI CUP 3.11.2018 - ČAFC Praha

SK Benešov modrý - Zdeněk Hňup, Matyáš Huptys, Karel  Chlistovský, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Tomáš Voříšek, Jan Žaba
SK Benešov žlutý - Lukáš Filip, Tobias Hebík,  Milan Heřmánek, Daniel Hocek, Karel Chlistovský, Mirek Chlistovský, Radek Skála
SK Benešov 3 - Jonáš Brabec, Karolína Hrbková, Antonín Kladiva, Lukáš Klápa, Adam Král, Lukáš Nerad,  Filip Šindler, Jakub Šindler

Ve skupině bylo vždy 6 mužstev.
SK Benešov modrý - vybojovali ve skupině  skvělé 2 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali ve skupině skvělé 1 místo.
SK Benešov 3 -vybojovali ve skupině 5 místo s tím, že měli stejně bodů jako mužstva na 3 a 4 místě, ale měli horší skóre. 
Čekáme na oficiální výsledkovou tabulku.  


Turnaj Neratovice 27.10.2018 

SK Benešov 1 modrý - Tobias Hebík, Matyáš Huptys, Karel Chlistovský, Mirek Chlistovský, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Tomáš Voříšek          

SK Benešov 2 žlutý - Lukáš Filip, Milan Heřmánek, Zdeněk Hňup, Daniel Hocek, Lukáš Klápa,  Vojtěch Rybka, Radek Skála

Turnaj byl velmi kvalitně obsazen 10 týmy.

SK Benešov 1 modrý - vybojovali v turnaji 6 místo.
SK Benešov 2 žlutý - vybojovali v turnaji 5 místo.        



Mini CUP 14.10.2018 - ČAFR Praha

SK Benešov modrý - Jonáš Brabec, Zdeněk Hňup, Karel Chlistovský, Lukáš Klápa, Daniel Plachý, Ondřej Remek, Tomáš Voříšek
SK Benešov žlutý -Tobias Hebík, Daniel Hocek, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Antonín Kladiva, Radek Skála, Jan Žaba  

SK Benešov modrý - vybojovali ve skupině 2 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali ve skupině 2 místo. 


Mini Republika 13.10.2018 - České Budějovice

SK Benešov - Arin Abdi, Daniel Hocek, Matyáš Huptys, Karel Chlistovský, Mirek Chlistovský, Daniel Plachý, Vojtěch Rybka, Radek Skála

Vybojovali na turnaji skvělé 2 místo.
Čekáme na oficiální výsledkovou tabulku. 


Mini CUP 6.10.2018 - ČAFR Praha

SK Benešov modrý - Arin Abdi, Pavel Bouška, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Lukáš Klápa, Daniel Plachý, Jakub Šindler
SK Benešov žlutý - Lukáš Filip, Milan Heřmánek, Daniel Hocek, Karel Chlistovský, Vojtěch Rybka, Radek Skála, Filip Šindler

SK Benešov modrý - vybojovali ve skupině 2 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali ve skupině 5 místo.


Mini CUP 23.9.2018 - Koloděje 

SK Benešov modrý - Arin Abdi, Zdeněk Hňup, Matyáš Huptys, Mirek Chlistovský, Lukáš Nerad, Daniel Plachý, Tomáš Voříšek 

SK Benešov žlutý - Jonáš Brabec, Lukáš Filip, Milan Heřmánek, Daniel Hocek, Karel Chlistovský, Vojtěch Rybka, Radek Skála

SK Benešov modrý - vybojovali 2 místo.
SK Benešov žlutý - vybojovali 3 místo.